loader image
Funkcje CRM CSMART

Innowacyjne funkcje CRM CSMART pomogą Ci uporządkować procesy sprzedażowe oraz zwiększyć ilość udanych transakcji

System CSMART został zaprojektowany tak, by jego wdrożenie w firmie było łatwe, szybkie i przyjemne. Przemyślane i intuicyjne funkcje systemu pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. System świetnie sprawdzi się nie tylko w sprzedaży, ale także w wielu innych działach małych i średnich firm.

Najważniejsze funkcje

najważniejsze funkcje CRM

Zarządzanie klientami

Praca z klientami w systemie CSMART to sama przyjemność – całą historię kontaktu oraz niezbędne informacje o potrzebach klienta znajdziesz w jednym miejscu.

Dowiedz się więcej→

Kalendarz, zadania, notatki

Kalendarz oraz aktywności pozwolą na idealne zorganizowanie pracy Twojego zespołu. Z systemem CSMART pracownicy mogą być jeszcze bardziej efektywni.

Dowiedz się więcej→

Szanse i procesy sprzedaży

Zaawansowane narzędzie dla działów sprzedaży. System umożliwia zarządzanie lejkiem sprzedaży oraz tworzenie własnych, dostosowanych do specyfiki branży procesów sprzedażowych.

Dowiedz się więcej→

Integracja z pocztą email

Wszystko w jednym miejscu! Zapanuj nad prawidłowym przepływem informacji i zintegruj swoją firmową pocztę elektroniczną z systemem CSMART.

Dowiedz się więcej→

Oferty, zamówienia, faktury

Szybkie przygotowanie oferty, zamówienia lub faktury to w dzisiejszych czasach element przewagi każdego dobrze rozwijającego się przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu rozwiązaniu tworzenie nawet skomplikowanych plików nie sprawi nikomu trudności.

Dowiedz się więcej→

Produkty, magazyn

Zarządzaj swoją bazą produktowo-usługową, a następnie wykorzystuj ją do tworzenia ofert, wystawiania zamówień czy faktur. Załączaj produkty/usługi pod szansami sprzedaży i błyskawicznie generuj dokumenty sprzedażowe.

Dowiedz się więcej→

Dokumenty

Skorzystaj z Dokumentów w CSMART, gromadź pliki w jednym miejscu i błyskawicznie załączaj je w korespondencji mailowej. Twórz szablony wszystkich dokumentów sprzedażowych i Automatycznie generuj dokumenty z danymi Twoich klientów. 

Dowiedz się więcej→

Raporty

Raportowanie to wielka siła CSMART! Ogromna liczba raportów oraz wykresów pomoże w szczegółowej analizie sprzedaży i pracy Twoich handlowców.

Dowiedz się więcej→

Wkrótce nowe funkcje!
Nieustannie pracujemy nad wprowadzeniem nowych fukncjonalności do CSMART, abyś jeszce bardziej mógł cieszyć łatwością użytkowania systemu.

Dowiedz się więcej na blogu→

OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.