loader image

Zarządzanie klientami

Przegląd funkcji systemu CSMART

Lista klientów

Praca z klientami w systemie CSMART to sama przyjemność – całą historię kontaktu oraz niezbędne informacje o potrzebach klienta znajdziesz w jednym miejscu. Dzięki gromadzeniu niezbędnych danych zbudujesz i podtrzymasz nienaganne relacje biznesowe. Zarządzanie klientami firmy jest jedną z ważniejszych funkcji każdego dobrego systemu CRM. W CSMART praca z Twoimi klientami będzie jeszcze łatwiejsza, a ich baza powiększy się w błyskawicznym tempie.

CSMART - system crm - csmart lista kontaktow 1
CSMART - system crm - csmart dodawanie kontaktu

Dodawanie klienta

Prezentujemy przejrzysty panel, do którego dodasz nowego klienta już w ok. 10 sekund, zarówno manualnie, jak i automatycznie pobierając dane z Głównego Urzędu Statystycznego. Przy wdrożeniu zaimportujesz całą listę dotychczasowych klientów za pomocą plików XLS. Teraz będziesz mógł sortować swoje kontakty po wielu kategoriach, m.in. nazwie, dacie dodania czy przydzielonym opiekunie. Każda karta klienta może być dodatkowo otagowana dedykowaną grupą, zgodnie z polityką panującą w Twojej firmie.

 

Klienci na mapie

Ciekawą funkcjonalnością jest lokalizator klientów na mapie Google. Widok obszaru działań Twoich klientów pomoże w zadaniach logistycznych oraz udostępni wiedzę na temat rejonów, w których warto szukać nowych kontrahentów. To ciekawe rozwiązania dla firm, które prowadzą różnego rodzaju działania lokalne.

CSMART - system crm - csmart mapa
CSMART - system crm - csmart szczegoly kontaktu

Karta klienta

Nasz system w przejrzysty sposób kataloguje Twoich klientów. Karta klienta pozwala na zebranie informacji niezbędnych do wystawiania faktur, zamówień, ofert, prowadzenia korespondencji, raportów oraz notatek dotyczących współpracy. Ponadto daje możliwość szybkiej weryfikacji sumy sprzedaży w danym miesiącu, przypisanych szans sprzedaży i zadań czy też podglądu plików i dokumentów związanych z kontaktem. Możesz w każdej chwili przypisać wątek mailowy do karty klienta, dzięki czemu odnajdziesz tutaj całą korespondencję mailową. Teraz nowi pracownicy będą mogli wdrożyć się jeszcze szybciej i nieprzerwanie utrzymywać nienaganne relacje biznesowe.

Łatwe wyszukiwanie

Ogromna liczba kontaktów i informacji w jednym miejscu? Nasz system nie pozwoli Ci się pogubić. W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki, dzięki której bez problemu dotrzesz do odpowiedniej kartoteki lub odnajdziesz konkretną informację czy plik. Otaguj swoje notatki, aby błyskawicznie do nich docierać.

CSMART - system crm - csmart tablica kontaktu
OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.