loader image

Kalendarz, zadania, notatki

Przegląd funkcji systemu CSMART

Intuicyjny kalendarz

Kalendarz w formie papierowej, który lubi zostać w domu, gdy my wyruszamy do pracy? Miliony kolorowych karteczek przyklejanych na Twoim biurku? Koniec z tym! W systemie CSMART kalendarz z ustalonymi zadaniami oraz wszystkie cenne notatki znajdziesz w jednym miejscu. Dobrze rozplanowany dzień pracy to niezwykle ważny temat w odniesieniu do efektywności pracowników. Kalendarz CSMART to przede wszystkim prostota obsługi. Zapewniamy przejrzysty widok z podziałem na dni, tygodnie i miesiące.

crm kalendarz notatki zadania CSMART
crm kalendarz notatki zadania CSMART

Subskrypcja kalendarza

Potrzebujesz czegoś więcej? W CSMART spersonalizujesz kalendarz wg własnych preferencji oraz powiążesz go z innymi kalendarzami, jak Google, Outlook czy aplikacja w Twoim smartfonie. Wystarczy, że dodasz kalendarz systemowy w swoim kalendarzu za pomocą szybkiego linka

Edycja typów i kolorów zadań

Funkcja kalendarza powiązana jest z zakładką Zadań. Bez problemu dodasz tu każdą służbową czynność, ustawisz termin oraz godzinę, przypiszesz do konkretnych klientów czy załączysz ważną notatkę. Każde zadanie posiada etykietę, którą możesz dowolnie nazywać oraz zmieniać jej kolor. W naszym systemie dopasujesz swoje zadania do charakteru prowadzonej działalności.

crm kalendarz notatki zadania CSMART
crm kalendarz notatki zadania CSMART

Powiadomienia o zaplanowanych zadaniach

Dodawaj zadania i przypisuj je do konkretnych klientów lub szans sprzedaży. Przy każdym zadaniu możesz ustawić powiadomienie, które przypomni Ci o jego wykonaniu zarówno za pomocą alertu systemowego, jak i w postaci wiadomości e-mail. Dostosuj kalendarz do własnych potrzeb i już nigdy nie zapomnij o żadnym zadaniu!

OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.