loader image

Dokumenty

Przegląd funkcji systemu CSMART

Baza firmowych dokumentów

Masz dosyć przeszukiwania swojego dysku w poszukiwaniu odpowiedniej umowy? Męczy Cię ciągłe edytowanie danych w firmowych dokumentach? Tracisz bardzo dużo czasu na tworzenie, modyfikowanie i wysyłanie ofert do klientów? Skorzystaj z Dokumentów w CSMART, gromadź pliki w jednym miejscu i błyskawicznie załączaj je w korespondencji mailowej.

Obieg dokumentów w crm - CSMART
Obieg dokumentów w crm - CSMART

Dodawanie dokumentów do bazy

System CSMART pozwala wgrać do bazy dokumentów pliki w formacie pdf. Dzięki temu umieścisz tutaj niezbędne pliki, takie jak wzory wniosków kadrowych, zaświadczeń i wielu innych dokumentów potrzebnych na co dzień Twoim pracownikom. Ponadto dodasz tu także szablony umów, w których umieścisz zmienne. Pozwoli to automatycznie generować umowy z danymi Twoich klientów i błyskawicznie załączać je w korespondencji mailowej.

Szablony dokumentów sprzedażowych

Korzystasz z ofert, zamówień czy faktur w systemie CSMART? Teraz w edytorze utworzysz szablony wszystkich dokumentów sprzedażowych, dodasz zmienne, które pozwolą automatycznie generować dane Twoich klientów. Ponadto ustalisz też szablon maila ofertowego. Kilka kliknięć pozwoli Ci błyskawicznie przesłać gotować ofertę, zamówienie czy fakturę do klienta.

Obieg dokumentów w crm - CSMART
OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.