loader image
i

Oferty, zamówienia, faktury

Przegląd funkcji systemu CSMART

Szablony ofert

Przygotuj w pełni profesjonalną ofertę, zamówienie lub fakturę z własnym logotypem. Utwórz szablon w zależności od oferowanych produktów/usług i błyskawicznie generuj gotowe dokumenty. Przygotowane pliki podpinaj pod kartoteki konkretnych klientów i monitoruj je w szansach sprzedaży.

CSMART - system crm - csmart produkty w ofercie
CSMART - system crm - csmart dane w ofercie

Minimalizacja błędów w ofertach, zamówieniach, fakturach

Szybkie przygotowanie oferty, zamówienia lub faktury to w dzisiejszych czasach element przewagi każdego dobrze rozwijającego się przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu rozwiązaniu tworzenie nawet skomplikowanych plików nie sprawi nikomu trudności. Standard graficzny i wybór odpowiednich produktów wyeliminuje do minimum możliwość popełnienia błędu, a dane klienta podepną nam się automatycznie, dzięki dodaniu zmiennych

Automatyczne generowanie ofert, zamówień, faktur

Oferty, zamówienia czy faktury w łatwy sposób utworzysz z dodanych wcześniej szans sprzedaży. Znacznie skróci to czas wygenerowania dokumentów dla klienta i pozwoli automatycznie załączyć gotową ofertę w mailu. Koniec z przeszukiwaniem swojego dysku w poszukiwaniu wzorów dokumentów sprzedażowych, a następnie skupianiem się na ich uzupełnianiu. Pozwól sobie na automatyzację Twojego biznesu z systemem CSMART.

CSMART - system crm - csmart oferta na tablicy
CSMART - system crm - csmart lista faktur

Faktury w CSMART

Integralną częścią CSMART jest program fakturowy, który w łatwy sposób zapanuje nad wszystkimi dokumentami. Wystawiaj faktury VAT, proforma, zaliczkowe oraz w łatwy sposób generuj pliki JPK. Wszystko przypisane w odpowiedni sposób do kartotek Twoich klientów oraz zintegrowane z innymi funkcjami programu.

OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.