loader image

Integracja z pocztą email

Przegląd funkcji systemu CSMART

Synchronizacja firmowej poczty e-mail

Wszystko w jednym miejscu! Zapanuj nad prawidłowym przepływem informacji i zintegruj swoją firmową pocztę elektroniczną z systemem CSMART. Teraz wszystkie wiadomości e-mail zobaczysz zarówno w swojej aplikacji pocztowej, jak i systemie CRM. Każdy z Twoich pracowników może zintegrować swoja skrzynkę pocztową i korzystać z jej pełnych funkcjonalności.

CRM Integracja z pocztą e‐mail CSMART
CRM Integracja z pocztą e‐mail CSMART

Tagowanie korespondencji mailowej

Konfiguracja firmowej poczty w systemie CSMART niesie za sobą wiele możliwości. Otaguj wątki mailowe nazwą klienta lub szansy sprzedaży, a cała korespondencja wyświetli Ci się nie tylko w module poczty, ale na karcie tego właśnie klienta lub szansy. Koniec z przeszukiwaniem setek maili, aby znaleźć kluczowe informacje. Teraz w zależności od podpięcia, wejdź na kartę konkretnego klienta lub jego szansy sprzedaży i za pomocą wyszukiwarki, znajdź korespondencję mailową na tablicy. Ponadto, jeśli klient skorzysta z funkcji “Odpowiedz”, jego wiadomość także znajdzie się na karcie.

Błyskawiczne załączanie dokumentów w mailach

Wystawienie oferty przez Twoich pracowników wiązało się dotychczas z odszukaniem jej na dysku, napisaniem maila i załączeniem poprawionego pliku? Teraz wejdziesz na kartę szansy sprzedaży i jednym kliknięciem załączysz gotową ofertę w mailu. Mało? Możesz dodatkowo skorzystać z gotowego szablonu wiadomości e-mail, aby jeszcze przyspieszyć proces ofertowania. Zwiększ efektywność swoich pracowników maksymalnie usprawniając działania sprzedażowe. Planujesz urlop lub nieoczekiwanie musisz pozostać w domu? Bez problemu udostępnisz kartę klienta lub szansy innemu pracownikowi, który będzie mógł dokończyć otwarte tematy, mając pełen dostęp do Twoich ustaleń z klientem.

CRM Integracja z pocztą e‐mail CSMART
OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.