Oferty, zamówienia, faktury

Szablony ofert


Przygotuj w pełni profesjonalną ofertę, zamówienie lub fakturę z własnym logotypem. Utwórz szablon w zależności od oferowanych produktów/usług i błyskawicznie generuj gotowe dokumenty. Przygotowane pliki podpinaj pod kartoteki konkretnych klientów i monitoruj je w szansach sprzedaży.

Minimalizacja błędów w ofertach, zamówieniach, fakturach


Szybkie przygotowanie oferty, zamówienia lub faktury to w dzisiejszych czasach element przewagi każdego dobrze rozwijającego się przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu rozwiązaniu tworzenie nawet skomplikowanych plików nie sprawi nikomu trudności. Standard graficzny i wybór odpowiednich produktów wyeliminuje do minimum możliwość popełnienia błędu, a dane klienta podepną nam się automatycznie, dzięki dodaniu zmiennych.

Automatyczne generowanie ofert, zamówień, faktur


Oferty, zamówienia czy faktury w łatwy sposób utworzysz z dodanych wcześniej szans sprzedaży. Znacznie skróci to czas wygenerowania dokumentów dla klienta i pozwoli automatycznie załączyć gotową ofertę w mailu. Koniec z przeszukiwaniem swojego dysku w poszukiwaniu wzorów dokumentów sprzedażowych, a następnie skupianiem się na ich uzupełnianiu. Pozwól sobie na automatyzację Twojego biznesu z systemem CSMART.

Faktury w CSMART


Integralną częścią CSMART jest program fakturowy, który w łatwy sposób zapanuje nad wszystkimi dokumentami. Wystawiaj faktury VAT, proforma, zaliczkowe oraz w łatwy sposób generuj pliki JPK. Wszystko przypisane w odpowiedni sposób do kartotek Twoich klientów oraz zintegrowane z innymi funkcjami programu.

  • Rozpocznij
    darmowy test

  • Skontaktuj się z
    naszym doradcą

  • Korzystaj z zalet
    pracy w CSMART

Darmowy test