Dokumenty

Baza firmowych dokumentów


Masz dosyć przeszukiwania swojego dysku w poszukiwaniu odpowiedniej umowy? Męczy Cię ciągłe edytowanie danych w firmowych dokumentach? Tracisz bardzo dużo czasu na tworzenie, modyfikowanie i wysyłanie ofert do klientów? Skorzystaj z Dokumentów w CSMART, gromadź pliki w jednym miejscu i błyskawicznie załączaj je w korespondencji mailowej.

Dodawanie dokumentów do bazy


System CSMART pozwala wgrać do bazy dokumentów pliki w formacie pdf. Dzięki temu umieścisz tutaj niezbędne pliki, takie jak wzory wniosków kadrowych, zaświadczeń i wielu innych dokumentów potrzebnych na co dzień Twoim pracownikom. Ponadto dodasz tu także szablony umów, w których umieścisz zmienne. Pozwoli to automatycznie generować umowy z danymi Twoich klientów i błyskawicznie załączać je w korespondencji mailowej.

Szablony dokumentów sprzedażowych


Korzystasz z ofert, zamówień czy faktur w systemie CSMART? Teraz w edytorze utworzysz szablony wszystkich dokumentów sprzedażowych, dodasz zmienne, które pozwolą automatycznie generować dane Twoich klientów. Ponadto ustalisz też szablon maila ofertowego. Kilka kliknięć pozwoli Ci błyskawicznie przesłać gotować ofertę, zamówienie czy fakturę do klienta.

  • Rozpocznij
    darmowy test

  • Skontaktuj się z
    naszym doradcą

  • Korzystaj z zalet
    pracy w CSMART

Darmowy test