loader image

Cykl artykułów z opisem praktycznych działań menedżerskich

Marketing i sprzedaż w firmie

Cześć! Witam Cię serdecznie! Nazywam się Damian Rozmarynowski, jestem coachem oraz trenerem biznesu ze specjalizacją w zakresie sprzedaży i zarządzania zespołami handlowymi.

Sprzedażą zajmuję się od ponad 20 lat, kiedy to uruchomiłem swoją pierwszą, nieformalną działalność, a było to tuż po ukończeniu szkoły podstawowej. Zawodowo moja droga była podobna do dróg wielu znakomitych trenerów, którzy najpierw byli handlowcami, później menedżerami, aż w końcu podejmowali decyzję o przekwalifikowaniu się, ponieważ wyobrażali sobie swoje życie inaczej. W moim przypadku wszystko to podyktowane było chęcią rozwoju osobistego i wspierania innych. I w ten oto sposób stałem się – i mogę powiedzieć o tym otwarcie – ekspertem w zakresie sprzedaży i zarządzania zespołami handlowymi, a moja praca polega na wspieraniu biznesu. Posiadane przez mnie know-how oraz metodologia pracy spowodowała, że niektóre Firmy (te najbardziej zaangażowane) współpracujące ze mną osiągnęły wzrosty sprzedaży na poziomie 14 – 101% w czasie krótszym niż pół roku. Referencje od tych Firm możesz przeczytać na mojej stronie internetowej:
www.damianrozmarynowski.pl.

CSMART - system crm - MG 8736 e1529494956532 1

A tym czasem wraz z marką CSMART postanowiliśmy połączyć nasze siły i uzupełnić przestrzeń naszych działalności wartościowymi rozwiązaniami. CSMART to intuicyjne i efektywne narzędzia informatyczne pomagające Menedżerom sprawnie organizować, planować i prowadzić całe procesy sprzedażowe w swoich Firmach. Natomiast knwo-how prezentowane z mojej strony, to potężna dawka wiedzy i umiejętności menedżerskich, których stosowanie przynosi niezwykle wymierne efekty (jeszcze raz serdecznie polecam zapoznać się z referencjami, wówczas wszystko będzie jasne). W takim właśnie duecie postanowiliśmy oddać w Twoje ręce cykl artykułów na temat kluczowych umiejętności menedżerskich, abyś jeszcze bardziej dynamicznie oraz pewniej i w całkowicie kontrolowany sposób mógł rozwijać swój Biznes i to niezależnie od tego, czy reprezentujesz Mikro, Małą, czy Dużą Firmę, ponieważ prezentowane przez nas materiały są na tyle uniwersalne, że po niewielkim dostrojeniu określonych metod do specyfiki swojej Firmy z powodzeniem możesz stosować je samodzielnie.

Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby porozmawiać na ten temat. Chętnie pomożemy Ci w ulepszaniu Twojego Biznesu. Zapowiedziany cykl artykułów będzie składał się z dwóch głównych części. Pierwsza będzie dotyczyła tego, jak efektywnie planować i organizować pracę, działać w oparciu o cele i wskaźniki, czyli wszystko to, co jest związane z praktycznym, zero-jedynkowym działaniem (działanie zawsze przynosi jakiś efekt). Druga część, to zestaw wiedzy i umiejętności, które będą pozwalały na pracę nad jakością wykonywanych przez Twoich Pracowników działań. Pamiętajmy, że to nierozłączna para: działanie i jakość. Jeśli coś w Twoje Organizacji nie idzie pomyślnie, to albo wykonywanych jest zbyt mało
działań, albo ich jakość jest niewystarczająca, lub obie przyczyny występują jednocześnie. Niektóre artykuły oprócz samych treści będą również zaopatrzone w konkretne narzędzia, typu strukturę rozmowy na temat celów, czy jak prowadzić rozmowę rozwojową z Pracownikiem. Dzięki temu otrzymasz gotowy materiał, na którym będziesz mógł pracować praktycznie od razu. Jednakże cały cykl poprzedzimy artykułem na temat komunikacji, ponieważ wszystko, co będzie działo się później, będzie wymagało odpowiedniej formy komunikacji z Twoim Zespołem. Więc i w tym przypadku otrzymasz gotowe do zastosowania rozwiązanie.

W międzyczasie zamieścimy również materiał dotyczący tzw. „psychologii zarządzania”, a wszystko po to, abyś mógł jeszcze lepiej diagnozować to, co dzieje się z Twoimi Pracownikami, a następnie abyś mógł podjąć stosowne działania i jeszcze lepsze decyzje. Wszystko, o czym będziesz czytał na niniejszym blogu jest prezentowane podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń, więc otrzymujesz sprawdzoną i skuteczną wiedzę, umożliwiającą rozwijanie praktycznych umiejętności i stosowania profesjonalnych narzędzi, a wszystko dlatego, że jesteś naszym Partnerem w Biznesie  Więc może po prostu trzymajmy się razem.

Pozdrawiam,
Damian Rozmarynowki

Zobacz także

Jak zoptymalizować proces sprzedaży?

Jak zoptymalizować proces sprzedaży?

Sprzedaż w każdej firmie jest jednym z najbardziej kluczowych procesów. Pytanie o to, w jaki sposób ją optymalizować, jest zatem zupełnie naturalne...

OK
Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj Politykę Prywatności.